Akıllı Ev Projesinde Son Durum

Share Button

Özcan Acar

Özcan Acar 1974 İzmir doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Almanya'daki lise öğreniminden sonra doksanlı yılların sonunda Almanya’nın Darmstadt şehrinde bulunan FH Darmstadt üniversiteden bilgisayar mühendisi olarak mezun oldu.

KurumsalJava.com, Smarthomeprogrammer.com ve Mikrodevre.com adresleri altında blog yazıyor. Kurduğu BTSoru.com'da ona yazılımla ile ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz. Pratik Programcı Yayınları bünyesinde Pratik Spring ve Pratik Agile ismini taşıyan kitapları bulunmaktadır. 21.12.2009 tarihinde Java Champion olarak seçildi.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 değerlendirme, ortalama: 5,00, toplam oy 5)
Loading...Loading...

Akıllı Ev Projesinde Son Durum” üzerine 5 düşünce

  1. tebrikler hocam, tüm paylaşımları merakla takip ediyorum. bir de evin içinde sistemin işleyişini görebilsek güzel olacak aslında. çalışmalarınızda başarılar diliyorum, biz takipteyiz. Kolaylıklar dilerim.

    • Sensörler analog degerleri isleyebilen aktörlere bagli. Aktörler üzerinden bu bilgiler sisteme giriyor ve programlar araciligi ile bu degerleri isleyebiliyorum.

  2. Sanırım knx standartında çalışan cihazlaeı kullanıyorsunuz Basit işler için çok fazla cihaz kullanmışsınız şuan gördüğüm panonun maliyeti çok yüksek ayproyu inceleyin derim

Yoruma kapalı.